Prosinec 2008

---Pozastavuji blog---

20. prosince 2008 v 19:58 | BeeKay93 |  Já a moje kecy
Omlouvám se, ale jinak to nejde. Dělám to poprvé v historii této stránky, ale sami vidíte, že na blog nemám čas. Snad nebude pozastavení delší, než na měsíc. Zatím se mějte hezky a nezlobte se na mě...
BeeKay93

Rozdíl jednoho roku...

13. prosince 2008 v 11:40 | BeeKay93 |  Bill Kaulitz
Teď je ještě hezčí!!! :)

Tomi s akustickou kytarou...

12. prosince 2008 v 0:51 | BeeKay93 |  Tom Kaulitz
:-*
Tom Kaulitz by camilla483th.

108. BESKOVKA

11. prosince 2008 v 9:03 | BeeKay93 |  BLESKOVKY
1) Ahooooj!
2) Jsme SB? :)
3) Už jsi viděl/a Billovo nové tetování? (jestli ne, tak click )
4) A líbí se ti?
5) Které jeho tetování se ti líbí nejvíc a které nejmíň?
6) Líbí se ti Gustavovo tetování na zádech? (ty křídla...)
7) Kolik má Bill piercingů?
8) Kolik tetování mají všichni členové TH dohromady?
9) Kde se právě teď nacházejí kluci z TH?
10) Chtěl/a bys, aby si Tom už dal ty dready z hlavy pryč? xD
11) Byl/a jsi na nějakém koncertě TH? Jestli ano, tak kde?
12) A jak se ti tam líbilo? :D
13) Máš nějaké tetování? Jestli ne, chceš si nechat udělat?
14) Máš nějaký piercing? A chceš mít?
15) Kdo je, dle tvého názoru, nejhezčí z TH?
16) Zdá se ti tato bleskovka dlouhá? xD
17) Aha xD, tak já už budu končit...
18) Co chceš na diplom?
19) Dobře, pak se ti ozvu, jo? :)
20) Phááá a díky za pokec xD.

Vždyť mě znáte...x(

11. prosince 2008 v 1:17 | BeeKay93 |  Já a moje kecy
Ahojky,
zase jsem tu dlouho nebyla, no... To je strašný, jak to tu poslední měsíce vedu. Za takovou návštěvnost (fatální pokles) si můžu sama... Začíná už tady být zvykem, že se na 2-3 dny ukážu, hodím sem celkem dost článků, ale pak mě tady zase tak týden-2 týdny není vidět... To jsem celá já. Prostě to nezvládám časově, a když už mám nějaký ten čas volný, tak koukám na Jetix :D. Jo, na Jetix :D... Zbožňuju všechny ty pohádečky :D.
No nic, asi už budu končit, ráno vstávám do školy, ale asi "zaspím" :D, protože 1. hodina literatura, 2. hodina fyzika...no to by mě zabilo. Půjdu asi až na děják (i když z toho taky zrovna odvázaná nejsem, už aby byly prázdniny!!!). Prostě jsem se vám chtěla jen omluvit, že to tu vedu tak, jak vedu... x(. Promiňte, snad se někdy zase polepším, papa, BeeKay93.

411. diplom

11. prosince 2008 v 0:28 | BeeKay93 |  Moje ceny za bleskovky a jiné soutěže
Na diplomu je Matt z BFMV :). Děkuju!

Co znamená doopravdy Billovo tetování?

11. prosince 2008 v 0:19 | BeeKay93 |  TH-články,rozhovory,oznámení...
Znova to udělal! Na Billově levém boku. Bravo má první fotku nového tetování! Tokio Hotel fanoušci o tom diskutují již týdny: co má Bill za nové tetování? Pohledy se upínají na jeho kůži na podiu - TH-frontman nechtěl odhalit vůbec nic. "Ukážu ho za pár let," vtipkoval, když o tom někdo promluvil. Ale teď je tajemství odhaleno. Protože Bravo má první fotku Billa (19) a jeho nového tetování. A není to nic malého. Protože to říká "Wir hören nie auf zu schreien. Wir kehren zum Ursprung zurück", což se kříží po jeho levém boku - od ramena po břicho. Naprosto dech beroucí. Tetování ho muselo stát minimálně 800 euro. "Trvalo to hodiny, než to bylo hotové," odhaluje Bill, "a bolelo to jako blázen. Opravdu." Není divu: tetovací jehla do něj musela píchnout kolem 7500 krát za minutu. A v Billově případě je kůže velmi tenká - to je opravdu chytlavé. Co přesně tohle mysteriózní tetování znamená? "Wir hören nie auf zu schreien" vypovídá o Billově a Tomově rebelském vztahu. Jejich postoj, dělat si, co chtějí. Neřídit se slovy někoho jiného. A když nad někým chtějí vyhrát, budou křičet - pořád. "Wir kehren zum Ursprung zurück" ukazuje Billovu blízkost k rodině - hlavně k jeho milované matce a dvojčeti Tomovi. Narozdíl od opravdového úspěchu, vždycky se snažil zůstat tím, odkud pochází. A bolestivá vzpomínka tohoto tetování ho bude vracet úspěšně na zem.
Bill má nyní celkem čtyři tetování. Vlatně nechtěl po TH logu žádná další. "Tolik to bolí," stěžoval si. Ale po roce si nechal udělat hvězdu na svoje břicho. A k 18.narozeninám v roce 2007 si nechal vytetovat slovo "Freiheit 89" na levou ruku. Zpěvák v tetovací máni

Proč mám pocit, že kecá?! Jsem asi paranoidní, ale vidím ten význam v něčem jiným.

TH nezpívají ani nehrají živě...

11. prosince 2008 v 0:15 | BeeKay93 |  TH-články,rozhovory,oznámení...
Zdroje odhalují exkluzivně pro PerezHilton.com, že německá "kapela" Tokio Hotel nezpívá živě a jenom imituje na amerických vystoupeních. "Kapela" hraje po rádio stanicích a podle důvěryhodných zdrojů, zpěvák nezpívá živě a kapela dokonce ani živě nehraje na nástroje. Přiznejte falešnost! Naše zdroje i sehnali kapely setlist z jedné rádio show, která ukazuje, kdy se zpěváka Billa Kaulitze mikrofon přepíná, aby mohl mluvit s publikem. Patetické!!!!!!
Co na to říct?! Snad jen...toto za mých mladých let nebejvalo! (lol) Tak vidíte, co se z nich stalo...je to smutný...ale je to tak :(

Tomíka bříško...♥

11. prosince 2008 v 0:11 | BeeKay93 |  TH-animace
O dost hezčí než to Billovo ;)...
http://i220.photobucket.com/albums/dd48/bambi0804812008/Animations/CaughtonCameraBonus-1slower.gif

Sexy Billi...

11. prosince 2008 v 0:07 | BeeKay93 |  Bill Kaulitz
Achjo...

Tywoe, Billí....CO TO JE?! :'(

10. prosince 2008 v 23:54 | BeeKay93 |  Bill Kaulitz
Hm....tak nakonec tam nemá kérlý AB, ale!!!!! O_o...Tywoe...Takovýhle přiblblý vzkazy si může čmárat na papírek a ne po sobě natrvalo...BOŽE!! To je ještě větší hnus než ten jeho slavnej "Freiheit"!!!! Teď už no nechcu ani kdyby za mnou dolezl po čtyřech (lol) !!!!!!! FUJ TYWOE!
BTW: A je tlustej! :D Přibral nejmíň 20 kg za ty 3 roky! Jak tady zatahuje to břicho :D....